-
Peanut Butter Chip Protein Bar
Regular price $3.25Regular priceUnit price per -
Chocolate Sea Salt Protein Bar
Regular price $3.25Regular priceUnit price per -
Happy Egg Frying Pan Sticker
Regular price $4.00Regular priceUnit price per -
Adobo Sticker
Regular price $4.00Regular priceUnit price per -
"Gastronomy" Notecard
Regular price $4.99Regular priceUnit price per -
"Love You So Matcha" Greeting Card
Regular price $5.00Regular priceUnit price per -
"So Extra" Greeting Card
Regular price $5.00Regular priceUnit price per -
Damn, A Classic Greeting Card
Regular price $5.00Regular priceUnit price per -
Soy Into You Greeting Card
Regular price $5.00Regular priceUnit price per -
Miso Happy Greeting Card
Regular price $5.00Regular priceUnit price per -
Sinigang Sticker
Regular price $5.00Regular priceUnit price per -
Ramen Sticker
Regular price $5.00Regular priceUnit price per -
Scratch & Sniff Cinnamon Roll Anniversary Greeting Card
Regular price $5.00Regular priceUnit price per -
Scratch & Sniff Fries Anniversary Greeting Card
Regular price $5.00Regular priceUnit price per -
Scratch & Sniff Split the Breakfast Greeting Card
Regular price $5.00Regular priceUnit price per -
Scratch & Sniff Grad Cake Greeting Card
Regular price $5.00Regular priceUnit price per -
Scratch & Sniff Bubble Gum Mother's Day Greeting Card
Regular price $5.00Regular priceUnit price perSold out -
Scratch & Sniff Nachos Birthday Greeting Card
Regular price $5.00Regular priceUnit price per -
Scratch & Sniff Coffee Birthday Greeting Card
Regular price $5.00Regular priceUnit price per -
Scratch & Sniff Thirsty Birthday Greeting Card
Regular price $5.00Regular priceUnit price per -
Scratch & Sniff Bloody Mary Birthday Greeting Card
Regular price $5.00Regular priceUnit price per -
Scratch & Sniff Toast Birthday Greeting Card
Regular price $5.00Regular priceUnit price per -
Scratch & Sniff Leftover Birthday Cake Greeting Card
Regular price $5.00Regular priceUnit price per -
Scratch & Sniff Birthday Cookies Greeting Card
Regular price $5.00Regular priceUnit price per

Want to learn more about our snack box subscriptions?
Check out our subscription guide to get the details on starting your subscription, shipping schedules, auto payments, account management, and more.